1ο ΕΠΑΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ     ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ  ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟΥ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ    «ΔΡΟΜΟΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ- ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ»

2ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ   ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ  ΤΩΝ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ  ΑΝΑΛΟΓΑ  ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ  ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ.

ΕΕΕΕΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ   ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: «ΑΓΡΟΤΗΣ»

ΕΕΕΕΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ   ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ “eeeeknews

2ο ΓΕΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ  «ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ»

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  «ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΜΟΥ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ –ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ»