ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΔΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΟΡΓΑΝΙΚΗ

ΥΠΗΡΕΤΕΙ

1

ΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1o Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ

2

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΡ ΚΩΝΣΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  

3

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ  

4

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

2ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

5

ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΚΥ, Δ/ΝΣΕΙΣ, ΠΕΡΙΦ, ΠΙ ΚΛΠ

6

ΒΑΡΔΑΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ  

7

ΒΟΡΔΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

8

ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ

9

ΓΕΝΙΤΖΕΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

10

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

11

ΓΚΑΤΖΙΩΡΑ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Α ΑΘΗΝΑΣ

12

ΓΚΙΤΖΣΑΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

13

ΓΚΡΕΚΑ

ΕΛΕΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

14

ΓΟΛΙΚΙΔΟΥ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

3ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

3ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

15

ΔΕΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΘΕΟΔΩ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  

16

ΔΗΜΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ

ΑΔΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

17

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

2ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

18

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

3ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

3ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

19

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΛΕΞΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

20

ΔΡΑΚΟΥΛΕΛΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

21

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

ΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

Γ/ΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Γ/ΣΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

22

ΙΩΑΝΝΟΥ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

23

ΚΑΜΠΟΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

24

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

1ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

25

ΚΑΠΟΥΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

26

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

2ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

27

ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΙΩΑΣΑΦ-ΑΓΓΕΛ ΙΩΑΝΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΜΕΓΑΡΩΝ  

28

ΚΑΡΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΜΕΓΑΡΩΝ  

29

ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

3ο Γ/ΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  

30

ΚΕΛΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1o Γ/ΣΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ  

31

ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

32

ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΕΝΗ

ΙΕΡΟΘΕΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

1ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

33

ΚΟΡΤΖΗΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

34

ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΑΔΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ

35

ΚΩΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  

36

ΛΑΣΠΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

3ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

3ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

37

ΛΟΥΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  

38

ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

39

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

ΕΣΠ. Γ/ΣΙΟ & ΛΤ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΕΣΠ. Γ/ΣΙΟ & ΛΤ ΜΑΝΔΡΑΣ

40

ΜΠΕΡΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΕΡΥΘΡΩΝ  

41

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

ΕΝ. ΛΥΚ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ  

42

ΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

43

ΠΑΜΟΥΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ  

44

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

45

ΠΑΠΑΣΠΥΡΛΙΩΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ  

46

ΡΟΔΑΚΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΕΕΚ

47

ΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  

48

ΣΑΛΒΑΝΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

Γ/ΣΙΟ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΟΕΕΚ

49

ΣΕΓΚΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

4ο Γ/ΣΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

50

ΣΙΑΚΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ  

51

ΣΙΑΜΠΑΛΙΩΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

52

ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

2ο Γ/ΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

2ο Γ/ΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

53

ΣΚΛΗΡΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

54

ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ  

55

ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

2ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

56

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

57

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Δ ΑΘΗΝΑΣ

58

ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

Γ/ΣΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ

Δ/ΝΣΗ ΔΕΔΑ

59

ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΥΘΥΜ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

60

ΤΣΕΛΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο ΤΕΕ ΜΕΓΑΡΩΝ

1ο ΤΕΕ ΜΕΓΑΡΩΝ

61

ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

1ο Γ/ΣΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  

62

ΤΣΙΓΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΜΑΝΔΡΑΣ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΜΑΝΔΡΑΣ

63

ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΤΕ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

Δ/ΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ  

64

ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

1ο ΤΕΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  

65

ΦΩΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  

66

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΤΕΕ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ  

67

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

4ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

4ο Γ/ΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

68

ΧΑΤΖΗΛΕΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ

1ο ΤΕΕ ΜΕΓΑΡΩΝ  

69

ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΙΔΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΒΡΑΑΜ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

2ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

70

ΨΑΡΑ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕΙ

2ο ΕΝ. ΛΥΚ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΕΝ. ΛΥΚ. ΖΕΦΥΡΙΟΥ